
Moet & Chandon Ice Imperial Rosé Magnum champagne

Ready, set, rosé! Een echte zomersensatie deze magnum Ice Rosé champagne van Moet & Chandon. Staat fantastisch op de feesttafel....
- €144,95/ st. (€119,79 excl. btw)
- Op Voorraad
Verzending binnen 1-2 werkdagen. In circa 98% van de gevallen bezorgt DPD de eerstvolgende werkdag na verzending.
Moët & Chandon Ice Impérial Rosé Magnum
De Ice Imperial Rosé is de allereerste rosé champagne die speciaal ontwikkeld is om samen met ijsblokjes genoten te worden. Het brein achter deze zomerchampagne is Benoît Gouez, keldermeester van Moet & Chandon en Winemaker of the Year in 2013.
Ready, set, rosé! Leve het frisfruitige zoetje
Het levendige bouquet van de Moët Ice Impérial Rosé opent met aromatische rode bessen, cranberry en Morello kersen, met de nuances van sappige zomervruchten zoals vijgen en nectarines en een smaakvolle noot van grenadine. Haar betoverende palet combineert zoetheid met uitgesproken smaken.
De zoete smaak dankt de champagne aan de bessen welke geleidelijk naar de achtergrond verdwijnen, zodat de rosé een harmonieuze balans tussen fris- en fruitigheid bereikt en verfrissend kan eindigen met een verrukkelijke bitterzoete noot van roze grapefruit.
Ice Rosé Magnum is niet alleen voor de zomer
De Ice Impérial Rosé champagne was eerst alleen zeer beperkt verkrijgbaar tijdens het zomerseizoen. Maar de praktijk wees uit dat mensen het hele jaar door genieten van de Ice Impérial champagnes.
Vanwege de grote mondiale vraag naar champagne en aanbod dat beperkt wordt door de oogst is dit één van de champagnes die (ook) dit jaar beschikbaar is voor de Nederlandse markt. Het aantal flessen dat je in de webshop kunt bestellen is daarom ook gelimiteerd ingesteld.
Afmetingen
- Inhoud 1,5 liter
- Alcohol% 12%
- Dosage Demi sec
Reviews
- 0 sterren
- 0 beoordelingen
- Schrijf een review
Verwante Artikelen
-
Ice Rosé champagne Extra fruitig met een zoetje en... ijsblokjes. Ontdek de nieuwe sensatie van Moet & Chandon. €69,95/ st. Incl. BTW
-
Ice Impérial Champagne Moet ICE was de eerste champagne gemaakt om met ijs te drinken. Optioneel voeg je nog iets toe als gember, munt, aardbeien, frambozen of komkommer. Experimenteren mag! €59,95/ st. Incl. BTW
-
Ice Impérial Geschenkset Stijlvolle geschenkuitvoering van de Moet & Chandon Ice Imperial champagne met 2 witte acryl glazen. €79,95/ st. Incl. BTW